انواع صفحات ممبراین ها و چمبر

ممبراین ها :

این صفحات ار 3 لایه تشکیل می شوند که لایه وسط نقش استراکچر و بدنه نگهدارنده را دارد و غشاء بیرونی نقش فشار دهنده و کمپرس کننده کیک راایفا می کند . این صفحات از امتیاز بیشتری مانند پایین تر بودن رطوبت کیک فیلتر شده ، راندمان بالا ، دفع راحت کیک برخوردارند ، لیکن قیمت و استهلاک آن ها بالاست . ادامه خواندن “انواع صفحات ممبراین ها و چمبر”

فیلتر کربن فعال

فیلتر کربن قرن ها است که برای تصفیه آب استفاده می شود کربن جاذب قوی در از بین بردن آلاینده های آب می باشد این فیلتر دارای میلیون ها منافذ کوچک هستند که میکرو ارگانیسم های آب را از بین می برد کربن فعال گرانولی کربن فعال است که دارای بار مثبت است که می ادامه خواندن “فیلتر کربن فعال”

REVERSE OSMOSIS غشاء اسمزی

یونیت های استاندارد RO) REVERSE OSMOSIS  غشاء اسمزی ) با ظرفیت 40L/h  تا1000L/h

یونیت های RO (غشا اسمزی) برای تقاضاهای خاص مورد نیاز تا سقف 50000 لیتر در ساعت نیز قابل طراحی و ساخت میباشند.

سیستم تصفیه غشا اسمزی برای آبهای تا حدی شور نیز مناسب است سیستم های یک مرحله ای و دو مرحله ای نمک زدایی برای استفاده های خاص تکنیکی ، داروسازی، تولید لوازم آرایش، ادامه خواندن “REVERSE OSMOSIS غشاء اسمزی”

کریستال های پلی فسفات

HA به همراه پلی فسفات

M “5 ،”5 ، “7،”10 ،”20 برای مدل های, BX, SX

کارتریج HA  دارای کریستال های پلی فسفات استاندارد نوع 20/10 و یا 10/6

کارتریج HA-M  با نوعی خاص از کریستال پلی فسفات از نوع 4/9 .

کارتریج HA-S  دارای پلی فسفات در محدوده فعالیت.

فیلتر ترکیبی فوم BT CPP HA از جنس پلی پروپیلن و کربن گرانولار، فیلتری با قابلیت فیلترینگ 5 و 10 و 50 میکرون به همراه پلی فسفات . ادامه خواندن “کریستال های پلی فسفات”

فیلترشنی چگونه  back wash می شود؟

back wash یا همان پس شویی در فیلتر شنی به سادگی و از طریق برگشت جریان آب استخر صورت می گیرد. بدین صورت که با عبور بالعکس جریان از پایین به سمت بالای فیلتر شنی، مواد زائدی که در بین شن های فیلتر گیر کرده است به فاضلاب انتقال می یابد . برای پس شویی باید پمپ را خاموش کرد و شیرِ فیلتر را در حالت “back wash” قرار داد و سپس پمپ را دوباره روشن کرد. معمولا پس شویی در استخرها  2 تا 3 دقیقه به طول می انجامد. پس از پایان back wash پمپ را خاموش کرد و شیر را درحالت “close” قرار داد، سپس پمپ را 30 تا 60  ثانیه روشن کرد تا مطمئن شوید که تمام آب کثیف در پس شویی به فاضلاب رفته و وارد استخر نمی گردد. پمپ را برای آخرین بار متوقف کرده و شیر را در حالت “Filter” قرار می دهیم. حال پمپ را روشن کرده و فیلتر دوباره به تصفیه کردن آب استخر مشغول می شود. گیج فشار در ورودی و خروجی به اپراتور استخر میفهماند که مسیر عبور آب در فیلتر در حال بسته شدن میباشد. اگر گیج ، فشار خیلی بیشتری را در ورودی نسبت به خروجی نشان دهد اپراتور متوجه میشود که آشغال زیادی در بین شن ها جمع شده. این به معنی این است که هم اکنون زمان “back wash” فیلتر است. برای “back wash” اپراتور، شیرها را برای تغییر مسیر آب تنظیم میکند ، لوله برگشت به استخر را میبندد و لوله خروجی را باز میکند که آب وارد سیستم فاضلاب شود. ادامه خواندن “فیلترشنی چگونه  back wash می شود؟”

آب یونیزه قلیایی دردرمان میگرن

سردرد میگرنی، سر درد  متناوب شدید ضرباندار که 4 تا 72 ساعت طول می کشد. اگرچه علت سر درد میگرنی ناشناخته است ولی تصور می شود ریشه در عروق داشته باشد. عوامل مختلفی از جمله مواد غذایی، داروها، بوها، تغیر در عادات خواب سردردهای میگرنی را تشدید می نمایند. ادامه خواندن “آب یونیزه قلیایی دردرمان میگرن”

ویژگی های لوله های پلی اتیلنی

مقاومت در برابر فشار ، ضربه ، ساییدگی ، خوردگی شیمیایی و پوسیدگی ، مقاومت در برابر گرما و سرما (از 80 درجه الی 20 درجه سانتی گراد )، مقاومت در برابر نور خورشید ، اشعه مادون قرمز و ماورابنفش ، مقاومت عالی در برابر ارتعاشات ناشی از زمین لرزه ، عدم بیماری زایی به علت خصوصیات شیمیایی ویژه ، قابلیت عرضه به صورت حلقه از 100 تا 400 متر قابل استفاده در زمینهای ناهموار ، مصون از زنگ زدگی ، طول عمر زیاد. ادامه خواندن “ویژگی های لوله های پلی اتیلنی”